Darmowa dostawa od 500 zł Najwyższa jakość Bezpieczeństwo transakcji

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA.

 1. CO OZNACZA MARKA ANDY CERAMIKA?

Marka ANDY CERAMIKA / ANDY POLISH POTTERY FACTORY to producent oryginalnej ceramiki bolesławieckiej, artystycznej ceramiki kamionkowej ręcznie zdobionej.

Działamy pod nazwą działalności gospodarczej: ANDY Ręczne Malowanie Ceramiki Użytkowej EKSPORT-IMPORT Potocki Andrzej, Tomaszów Bolesławiecki 111 A, 59-720 Raciborowice Górne, NIP 694-135-78-55, REGON 231172305.

Zlokalizowani jesteśmy w okolicach Bolesławca, tj. Tomaszów Bolesławiecki. Od niemalże 20 lat produkujemy w rodzinnej manufakturze naczynia kamionkowej ceramiki artystycznej, zdobionej podszkliwnie w tradycyjnych i unikatowych dekoracjach ręcznie malowanych.

Charakterystyczne dla naszych wyrobów jest to, że produkujemy ceramikę użytkową i dekoracyjną o najwyższych walorach artystycznych i użytkowych. Jakość naszych produktów z rodzinnej manufaktury znana jest na  całym świecie. 

 1. JAKIE PRODUKTY OFERUJECIE?

Oferujemy wyroby ceramiczne użytkowe jak i dekoracyjne. Do głównych kategorii produktów należą: kubki, wyposażenie kuchni, naczynia do zapiekania, półmiski, filiżanki i spodki, artykuły dekoracyjne, tace do serwowania, talerze, ceramika ze szkłem, wazony, pojemniki, miski.

 1. CZY REALIZUJECIE ZAMÓWIENIA SPECJALNE?

Tak, realizujemy zamówienia specjalne. Mamy bardzo duży zasób kształtów wyrobów ceramicznych oraz zróżnicowane unikatowe dekoracje – ręcznie malowane. Zapytania o zamówienia specjalne ceramiki bolesławieckiej (np. imiona, dedykacje, dekoracje okolicznościowe) prosimy kierować za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail bądź osobiście w siedzibie fabryki.

 1. CZY WYSYŁACIE ZAMÓWIENIA?

Zamówienia wysyłamy bez żadnych ograniczeń lokalizacyjnych, pod warunkiem uiszczenia opłat za koszty wysyłki, które są ustalane indywidualnie z klientem. Dodatkowe koszty eksportowe lub importowe ustalane są dodatkowo.

 1. JAKI JEST CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA?

Zamówienia realizujemy bez zbędnej zwłoki. Towar dostępny w sklepie on-line wysyłamy maksymalnie w ciągu 14 dni roboczych. Czas dostawy towaru uzależniony jest również od firmy kurierskiej.

Produkcja oryginalnej ceramiki bolesławieckiej jest wieloetapowa i czasochłonna. W przypadku niedostępności towaru, wszelkie zamówienia realizujemy w możliwie najszybszym terminie, jednak z zachowaniem najwyższej jakości produktów.

 1. CZY OFEROWANE PRODUKTY SĄ ORYGINALNE?

Tak, oferujemy wyłącznie wyprodukowane przez nas wyroby ceramiki bolesławieckiej. Stosujemy tradycyjne metody produkcji charakterystyczne dla kamionki z Bolesławca. Wszystkie wyroby są ręcznie malowanie i dekorowane. Wyroby naszej firmy charakteryzuje wysoka jakość, trwałość i funkcjonalność oraz unikatowość.

 1. JAK TRWAŁE SĄ WYROBY CERAMIKA ANDY?

Zaawansowana wiedza technologiczna w produkcji ceramiki, pozwala nam zaoferować Państwu ceramikę wolną od metali ciężkich, takich jak ołów czy kadm. Najwyższa jakość sprawa iż ceramika naszej produkcji może być funkcjonalnym dodatkiem podczas przygotowywania posiłków, serwowania dań oraz oryginalną dekoracją stołu i pomieszczeń.

W naczyniach ceramicznych można przechowywać produkty spożywcze w chłodziarkach i zamrażarkach, zapiekania w nowoczesnych piekarnikach w wysokich temperaturach i podgrzewaniu potraw w kuchenkach mikrofalowych, jak i do mycia w zmywarkach.

 1. DLACZEGO CERMIKA MARKI ANDY CERAMIKA JEST WYJĄTKOWA?

Niepowtarzalne i oryginalne wzory bez ograniczeń powstają kreślone ręką utalentowanych i doświadczonych artystów. Stale dążymy do pokonywania barier tworzenia kształtów i dekoracji. Tworzymy własne projekty, nie naśladujemy innych.

 1. KTO TWORZY CERAMIKĘ ANDY?

Wszystkie nasze wyroby tworzone są ręcznie, przez człowieka. Proces produkcji jest wieloetapowy, wymaga ogromnego nakładu pracy ręcznej. Każdy etap produkcji wymaga czynnej pracy człowieka. Unikatowość wyrobów ceramicznych z Bolesławca podkreśla sposób zdobienia.

 1. CZY REALIZAUJECIE ZAMÓWIENIA SPECJALNE?

Tak, realizujemy zamówienia specjalne. Zainteresowanych prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny pod numerem 0048 600 352 624 lub e-mail sklep@andyceramika.pl

 1. CZY PROWADZICIE SPRZEDAŻ DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH?

Od wielu lat realizujemy sprzedaż dla klientów biznesowych (B2B). Zainteresowanych prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny pod numerem 0048 600 352 624 lub e-mail sklep@andyceramika.pl

 1. CZY EKSPORTUJECIE WASZE WYROBY?

Nie obce są nam zasady i metody eksportu zamówień indywidualnych jak i biznesowych, tych małych i tych dużych. Umożliwiamy wysyłkę towaru w formie pojedynczych paczek, przesyłek paletowy, przesyłek zbiorczych, przesyłek kontenerowych.

Zainteresowanych prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny pod numerem 0048 600 352 624 lub e-mail sklep@andyceramika.pl

 1. CZY PRODUKTY CERAMICZNA MARKI ANDY CERAMIKA SĄ BEZPIECZNE DLA ZDROWIA?

Wszystkie nasze wyroby są bezpieczne dla zdrowia człowieka. Zarówno wyroby ceramiczne użytkowe i jak i dekoracyjne powstają w tej samej technologii produkcji przy użyciu tych samych składników. Wysoka jakość użytych materiałów do produkcji, wysoka temperatura wypału w zaawansowanych technologicznie piecach sprawa iż wszystkie wyroby ANDY CERAMIKA wolne są od metali ciężkich (kadm, ołów).

 1. CZY MOŻLIWE JEST ZŁOŻENIE INDYWIDUALNEGO ZAMÓWIENIA?

Staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom, jesteśmy gotowi do nowych wyzwań. Zaplecze techniczne i umiejętności pozwalają nam na rozszerzanie oferty o nowe produkty i wzory dekoracji.

 1. CZY PAŃSTWA WYROBY PRODUKWANE SĄ W POLSCE?

Tak, jesteśmy producentem, opieramy się na krajowych dostawcach materiałów do produkcji. Nie zlecamy żadnych prac wykonawcom zewnętrznym.

Stawiamy na jakość opartą na wieloletnim doświadczeniu w produkcji ceramiki.

 1. CZY PAŃSTWA PRODUKT JEST PRODUKTEM EKOLOGICZNYM?

ZDECYDOWANIE TAK!

Naturalne składniki, technologia produkcji oparta na piecach zasilanych gazem sprawia, iż na tle firm konkurencyjnych z branży ceramicznych jesteśmy EKO. Z pełną odpowiedzialnością stwierdzamy, iż nasze wyroby są ekologiczne.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl