Darmowa dostawa od 500 zł Najwyższa jakość Bezpieczeństwo transakcji

Ceramiczna łyżka długa do kawy i deserów

W zasobach naszej bolesławieckiej manufaktury ANDY nie może zabraknąć elementu wyposażenia kuchni każdego kawosza jaką jest ceramiczna długa łyżka do kawy latte. Duży wybór niepowtarzalnych wzorów niewątpliwie urzeknie niejednego fana ceramiki, a same łyżki z pewnością uzupełnią domową kolekcję ręcznie malowanych naczyń. Wszystkie naczynia ceramiczne w naszej rodzinnej artystycznej manufakturze ANDY wytwarzane są ręcznie. Każdy wzór malowany jest wprawioną ręką i choć zakupić można łyżki w jednym wzorze - każdy z nich będzie unikatowy, tworzony z sercem. Wysoka jakość oferowanych w naszym sklepie produktów przekłada się na zadowolenie klientów. Niejedną kuchnię w Polsce jak i w innych krajach zdobią elementy zastawy stołowej wyprodukowane przez naszą rodzinną firmę ANDY. Produkty wytwarzane przez nas są przeznaczone do kontaktu z żywnością, są odporne na działanie niskich i wysokich temperatur. Można je także myć w zmywarce bez obawy o utratę kolorów czy spadek jakości.
Łyżka długa do kawy i deserów (A239 D10) Łyżka długa do kawy i deserów (A239 D10)
Producent: ANDY CERAMIKA
Cena: 23,10 zł
szt.
Łyżka długa do kawy i deserów (A239 D15)  Łyżka długa do kawy i deserów (A239 D15)
Producent: ANDY CERAMIKA
Cena: 23,10 zł
szt.
Łyżka długa do kawy i deserów (A239 D18) Łyżka długa do kawy i deserów (A239 D18)
Producent: ANDY CERAMIKA
Cena: 23,10 zł
szt.
Łyżka długa do kawy i deserów (A239 D19)     Łyżka długa do kawy i deserów (A239 D19)
Producent: ANDY CERAMIKA
Cena: 23,10 zł
Łyżka długa do kawy i deserów (A239 D22)    Łyżka długa do kawy i deserów (A239 D22)
Producent: ANDY CERAMIKA
Cena: 23,10 zł
szt.
Łyżka długa do kawy i deserów (A239 D23)    Łyżka długa do kawy i deserów (A239 D23)
Producent: ANDY CERAMIKA
Cena: 23,10 zł
szt.
Łyżka długa do kawy i deserów (A239 D25)     Łyżka długa do kawy i deserów (A239 D25)
Producent: ANDY CERAMIKA
Cena: 23,10 zł
szt.
Łyżka długa do kawy i deserów (A239 D27)  Łyżka długa do kawy i deserów (A239 D27)
Producent: ANDY CERAMIKA
Cena: 23,10 zł
szt.
Łyżka długa do kawy i deserów (A239 D28)    Łyżka długa do kawy i deserów (A239 D28)
Producent: ANDY CERAMIKA
Cena: 23,10 zł
Łyżka długa do kawy i deserów (A239 D36)      Łyżka długa do kawy i deserów (A239 D36)
Producent: ANDY CERAMIKA
Cena: 23,10 zł
szt.
Łyżka długa do kawy i deserów (A239 D5)   Łyżka długa do kawy i deserów (A239 D5)
Producent: ANDY CERAMIKA
Cena: 23,10 zł
Łyżka długa do kawy i deserów (A239 D51)    Łyżka długa do kawy i deserów (A239 D51)
Producent: ANDY CERAMIKA
Cena: 23,10 zł
szt.
Łyżka długa do kawy i deserów (A239 D7)      Łyżka długa do kawy i deserów (A239 D7)
Producent: ANDY CERAMIKA
Cena: 23,10 zł
szt.
Łyżka długa do kawy i deserów (A239 D83)   Łyżka długa do kawy i deserów (A239 D83)
Producent: ANDY CERAMIKA
Cena: 23,10 zł
szt.

Ceramiczna długa łyżka do kawy i deserów

Obok klasycznych elementów ceramicznej zastawy stołowej, takich jak kubki, talerze czy łyżki - nie mogło zabraknąć w naszej ofercie długiej łyżki do kawy wykonanej z ceramiki Bolesławiec. Każdy miłośnik mlecznej kawy podawanej w wysokiej szklance doceni ten element wyprodukowany specjalnie z myślą o nim. Nie ma bowiem kawy latte bez długiej łyżki, którą można z delikatnością i subtelnością zmieszać trzy warstwy kawy: mleko, kawę i mleczną piankę, by móc delektować się jej aksamitnym smakiem.

Ceramiczna długa łyżka do kawy ANDY została stworzona z sercem. Każdy z dostępnych w naszym sklepie Internetowym wzorów został wykonany starannie, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Oferowane przez nas łyżki deserowe są klasycznej długości i mierzą 19,5 cm. Ten wymiar pozwoli z wygodą korzystać z nich w połączeniu z każdą wysoką szklanką latte. 

Oferowane przez nas łyżki posiadają w górnej części otwór, który umożliwia ich powieszenie - by stanowiły zarówno element użytkowy, jak i ozdobny, jak za starych dobrych czasów w kuchniach naszych babć.

Oferowane w tej kategorii łyżki znajdą zastosowanie także jako łyżki deserowe. Pucharek pełen lodów spożywany ceramiczną długą łyżką do deserów w piękne unikatowe dekoracje kwiatowe i stempelkowe z pewnością będzie smakował zdecydowanie lepiej.

Jakość, trwałość i bezpieczeństwo

Priorytetem naszej działalności jest ręczna produkcja wysokogatunkowych wyrobów ceramicznych. Charakterystyczne dla ceramiki bolesławieckiej wzory zdobią każdy z naszych produktów. Moda na naszą ceramikę nie przemija, a nawet można śmiało stwierdzić, że tak zdobione naczynia ceramiczne z roku na rok zyskują na pożądaniu. 

Proces produkcji jest dostosowywany do każdego z elementów osobno, a pomimo to gwarantuje wysoką jakość oferowanych produktów. Ceramiczne długie łyżki do kawy i deserów wykonane są z bezpiecznych materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Można z nich korzystać do konsumpcji dań gorących i zimnych, a także myć je w zmywarce. Szkliwione powierzchnie podnoszą jakość spożywanych z nich posiłków, nie pochłaniają zapachów i nie pozwalają na osadzanie się na nich różnego rodzaju osadów czy bakterii. 

Każda z łyżek malowana jest ręcznie, dzięki czemu nie znajdziemy dwóch identycznych egzemplarzy. Każdy jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Bogate wzornictwo i kolorystyka, wszelkie innowacje artystyczne, ale także nieustannie obecne wzory i kolory sprawiają, że każdy z amatorów bolesławieckiej ceramiki znajdzie w ofercie naszego sklepu ANDY coś dla siebie.

 

Tradycja = ponadczasowość

Zasady produkcji naczyń ceramicznych w naszej rodzinnej manufakturze bolesławieckiej ANDY sprawiają, że każdy wykonany przez nas produkt staje się ponadczasowy i unikalny. Doświadczenie przekazywane w naszej rodzinie z pokolenia na pokolenie przyczynia się do tworzenia wysokiej jakości ceramicznych produktów wyposażenia kuchni. Ceramiczne długie łyżki do kawy i deserów z pewnością będą służyć przez długie lata, przywołując najwspanialsze wspomnienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl