Darmowa dostawa od 500 zł Najwyższa jakość Bezpieczeństwo transakcji

Wysyłka i zwroty

Realizacja zamówień, zmiana,
wycofanie zamówienia

 1. Zamówienia składane w Sklepie realizowane są standardowo na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i Unii Europejskiej oraz pozostałych krajów świata.
 2. Realizacja zamówień zagranicznych jest możliwa w indywidualnych przypadkach i wymaga osobnych ustaleń pomiędzy Sklepem a Klientem.
 3. Zamówienia opłacone przelewem, e-przelewem lub kartą kredytową są realizowane w ciągu 18 dni od momentu zaksięgowania kwoty zamówienia na rachunku Sklepu.
 4. Realizacja zamówień następuje w dni robocze, w godzinach 7.00-15.00. Zamówienia złożone po godz. 15 są przyjmowane następnego dnia roboczego i realizowane w zależności od wybranej formy płatności.
 5. Wymienione w niniejszym rozdziale terminy realizacji zamówień dotyczą towarów aktualnie dostępnych w Sklepie. Sprzedawca zastrzega sobie, że realizacja zamówień dotyczących produktów aktualnie niedostępnych na magazynach może przekroczyć ww. terminy.
 6. W takiej sytuacji Klient zostanie powiadomiony w e-mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia do realizacji o wydłużeniu terminu realizacji zamówienia. Jeśli w ciągu dwóch dni roboczych od daty powiadomienia, nie odstąpi od zamówienia, Sprzedawca przyjmie, że Klient zgadza się na wydłużenie czasu realizacji zamówienia.
 7. Zmiany w złożonym zamówieniu są dopuszczalne do momentu wysłania przez Sprzedawcę e-maila z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia do realizacji.
 8. Do tego momentu Klient ma także możliwość wycofania swojego zamówienia.
 9. Sprzedawca umożliwia skorzystanie z następujących form przesyłki zamówienia:
  a. Za pośrednictwem firmy kurierskiej.
 10. Koszty przesyłki uzależnione są od wybranej formy dostarczenia zamówienia. Ich wysokość określona w tabeli.
 11. Całkowity koszt przesyłki produktów do Klienta jest każdorazowo wskazywany w e-mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia do realizacji.

Koszty dostawy są zależne od przewoźnika.

PRZEWIDYWANY TERMIN DOSTAWY

24h w dni robocze

PŁATNOŚĆ NATYCHMIASTOWA LUB PRZELEWEM 

już od 11.99 zł

POBRANIE

już od 13.98 zł

 Darmowa dostawa od 500 zł na terenie Polski

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl